- Nowy
0
Darmowa dostawa od 199.99zł
Darmowa wysyłka Inpost Paczkomaty, przy zamówieniu za min. 199.99zł brutto.
Obowązuje dla metody wysyłki Inpost Paczkomaty.
Przedstawiamy gumkę z uchwytem, która jest niezbędnym elementem każdego piórnika. Dedykowana dla dzieci w wieku 3 lat i starszych, ma wymiary 4 x 2 cm, co sprawia, że jest idealna do małych rączek. Produkt spełnia wymagania deklaracji zgodności CE, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
Gumka oferuje doskonałą funkcję ścierania, dzięki czemu poradzi sobie nie tylko z poprawkami rysunków, ale także z błędami w szkole. To, co wyróżnia tę gumkę na tle innych, to poręczny uchwyt, idealnie pasujący na kciuk i palec, zapewniający komfort oraz precyzję operacji. Uchwyt dostępny jest w trzech żywych, neonowych kolorach: zielonym, niebieskim i różowym, wysyłanych losowo.
Gumka z uchwytem to idealne narzędzie dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z rysowaniem i pisaniem. Oferując wyjątkową funkcjonalność oraz komfort użytkowania, staje się pomocna w każdej sytuacji wymagającej korekty. W zestawie znajduje się neonowy uchwyt, który nie tylko ułatwia trzymanie, ale także dodaje estetyki.
Gumka z uchwytem jest nie tylko praktyczna, ale także atrakcyjna wizualnie, co sprawia, że nawet poprawki staną się przyjemnością. Dodaj ją do piórnika Twojego dziecka i zobacz, jak łatwo można poprawić każdy mały błąd!
Cena 3,86 zł
Cena 29,00 zł