- Nowy
Autko czerwone z klaksonem Autko czerwone z klaksonem
Cena 25,90 zł
Darmowa dostawa od 199.99zł
Darmowa wysyłka Inpost Paczkomaty, przy zamówieniu za min. 199.99zł brutto.
Obowązuje dla metody wysyłki Inpost Paczkomaty.
Autko z funkcjami światła i dźwięku to fantastyczna zabawka, która zachwyci każdego malucha. Produkt jest częścią kolekcji składającej się z sześciu różnych pojazdów budowlanych, takich jak wywrotka, spychacz, dźwig i walec. Każdy z tych pojazdów jest wyposażony w mechanizm typu "pull-back", co oznacza, że po przeciągnięciu ich do tyłu same ruszają do przodu.
Zabawka wyróżnia się realistycznym wyglądem i szczegółowym wykonaniem. Na przykład koparka prezentowana na zdjęciu została wyposażona w ruchome ramię, co sprawia, że dzieci mogą symulować prawdziwe prace budowlane. Światła i dźwięki dodają zabawie realizmu, angażując zmysły malucha i umożliwiając bardziej przyjemne doświadczenia.
Pojazd ma długość 16 cm i waży 3.09 kg, co czyni go idealnym do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. Jego rozmiar i ciężar są dostosowane do małych rączek, umożliwiając łatwe manipulowanie i transportowanie.
Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dzieci materiałów, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Producent zadbał o to, aby wszystkie elementy były przyjazne dla małych użytkowników.
Autka z tej serii to nie tylko świetna zabawa, ale też sposób na rozwijanie wielu ważnych umiejętności u małych dzieci. Zachęcają do kreatywnej zabawy, ćwiczą koordynację oko-ręka oraz wyobraźnię przestrzenną. Każdy mały fan motoryzacji i sprzętu budowlanego z pewnością doceni te funkcjonalne i edukacyjne zabawki.
Do sprawdzenia #$%^
sm1