Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
PEŁEN OPIS
Pirat z Karaibów - 50/52 - stroje dla dorosłych
Strój - Pirat z Karaibów
Kostium nieustraszonego pirata, który każdą okazję wykorzystuje do tego, by wypłynąć na nieznane wody w poszukiwaniu skarbów, spodoba się panom lubiącym awanturnicze przygody. W przebraniu pirata nie dość, że będziesz prezentował się wyjątkowo korzystnie, to jeszcze zaskarbisz sobie łaski obecnych na imprezie kobiet. Strój pirata z Karaibów polecamy na imprezy w stylu pirackim, bale przebierańców oraz zabawy karnawałowe.
Rozmiar - 50/52
Strój "Pirat z Karaibów" zawiera:
- spodnie
- chustę
- bluzę
Kostium można uzupełnić o szablę, przepaskę na oko, hak lub papugę na ramię (dostępne w naszej ofercie).
Parametry techniczne:
polecane produkty
Opinie użytkowników