Na prezent wybieraj produkty oznaczone paskiem "Wysyłka w 48h", tylko te dotrą na mikołaja! Sprawdź czas dostawy w koszyku!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki antystresowe

( ilość produktów: 58 )

Zabawki antystresowe dla dzieci

Stres jest nieodłącznym, codziennym towarzyszem wielu ludzi. Stresujemy się pracą, codziennymi obowiązkami i problemami. W dzieciństwie szybko chcieliśmy dorosnąć, a teraz chętnie byśmy do tego czasu wrócili… Wydaje nam się, że życie dzieci jest takie beztroskie, że nie mają żadnych problemów. Tymczasem to nieprawda. Dzieci również dotyka stres, tak jak nas. Wizyta u lekarza, dentysty, przedstawienie w przedszkolu, sprawdzian z matematyki czy dokuczający koledzy w szkole – przyczyn stresu u dzieci jest naprawdę wiele. Jak pomóc dziecku z nim walczyć? Na przykład kupując mu zabawki antystresowe!

Czym są zabawki antystresowe?

Zabawki antystresowe, są zabawkami, które absorbują uwagę dziecka na dłuższy czas. Z ich pomocą dziecko wykonuje czynności, które pozwalają mu się odprężyć, uspokoić, a także wyładować siedzące w nim negatywne emocje. Oczywiście nie chodzi tylko o same konkretne zabawki, ale także o różne zabawy i gry. Warto również towarzyszyć dziecku przy tej zabawie i wspierać je w walce ze stresem. Oprócz zabawek konieczne jest rozmawianie z dzieckiem, by nie miało oporów przed mówieniem o swoich problemach i lękach.

Zakres cenZakres cen
-
MarkaMarka
Pokaż tylko Pokaż tylko
    pixel