Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozytywki i szkatułki dla dzieci - piękne zabawki, które uspokoją maluszka

2022-02-28
Pozytywki i szkatułki dla dzieci - piękne zabawki, które uspokoją maluszka

Szukasz sposobu na uspokojenie swojego dziecka przed snem? Prostym rozwiązaniem, które Ci w tym pomoże, są grające pozytywki i szkatułki dla dzieci. Takie zabawki nie tylko uspokoją Twojego maluszka, ale także będą stanowiły piękną i praktyczną ozdobę pokoju.

Dlaczego warto kupić swojemu dziecku pozytywkę?

Pozytywki dla dzieci najczęściej kojarzą nam się z ozdobnymi szkatułkami lub karuzelami, z których po otwarciu lub nakręceniu wydobywa się piękna, kojąca melodia. To właśnie dzięki niej możesz w prosty sposób uspokoić nerwy swojego dziecka i przygotować je do snu.

Jednak pozytywki niosą ze sobą coś więcej niż tylko kojącą melodię. Mogą stać się piękną ozdobą pokoju dziecka, a także szkatułką na przechowywanie pierwszej biżuterii lub innych cennych skarbów. Tak naprawdę to od wyobraźni dziecka zależy to, co znajdzie się w jego pierwszej szkatułce.

Pozytywki wpływają na rozwój dzieci!

Musimy także wspomnieć o tym, że z pozoru proste pozytywki, tak naprawdę mają świetny wpływ na rozwój maluchów. Dzięki nim Twój maluch może rozwijać swój słuch. Musimy Cię jednak ostrzec! Dziecko, które będzie miało wystarczająco długi kontakt z grającą pozytywką może w przyszłości zmienić się w prawdziwego melomana. Może właśnie dzięki takiej pozytywce muzyka stanie się nową pasją Twojego malucha? W razie czego uspokajamy — w Epinokio znajdziesz też duży wybór instrumentów muzycznych.

Dostępne rodzaje pozytywek

W Epinokio znajdziesz kilka rodzajów pozytywek dla dzieci. Dzięki temu możesz wybrać tą idealną, która najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Aby dokonać dobrego wyboru, musisz najpierw dowiedzieć się nieco więcej na temat poszczególnych rodzajów pozytywek.

Pozytywka ze szkatułką dla dzieci

Pozytywka dla dzieci ze szkatułką na biżuterię.

To najbardziej praktyczny rodzaj pozytywek, które poza samą muzyką i pięknym wyglądem oferują także praktyczne miejsce na przechowywanie skarbów malucha. Niektóre z naszych pozytywek posiadają puste szufladki, a inne specjalnie wydzielone miejsca na pierścionki, łańcuszki i bransoletki.

Grające pozytywki dla dzieci z baletnicą lub ze zwierzątkami

Grająca zozytywka dla dzieci ze zwierzątkami z dżungli.

To klasyczny rodzaj pozytywek, które po otwarciu lub nakręceniu ukazują obracającą się w rytm muzyki baletnicę lub zwierzątka. Coraz częściej możemy znaleźć także nowoczesne wersje takich pozytywek, które przedstawiają planety lub jedzenie.

Prawdopodobnie zastanawiasz się nad tym, jaka melodia płynie z naszych pozytywek. To wszystko zależy od konkretnego modelu. Informacje na temat melodii znajdziesz w opisie każdego produktu.

Retro pozytywki

Pozytywka dla dzieci w stylu retro. Karuzela z konikami.

Istnieją duże szanse na to, że nakręcane pozytywki retro przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Te piękne grające karuzele mogą przywołać wiele wspomnień z dzieciństwa rodziców. Być może uda Ci się znaleźć swoją dawną pozytywkę w czeluściach piwnicy, strychu lub garażu? To byłaby także świetna okazja do opowiedzenia maluszkowi o swoich wspomnieniach z dzieciństwa.

Pozytywka to świetny prezent dla dziecka!

Tak się składa, że w Epinokio znajdziesz każdy z opisywanych powyżej rodzajów pozytywek. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda Ci się znaleźć idealny prezent dla swojego maluszka. Co więcej, każda pozytywka dostępna w Epinokio jest wykonana z drewna. Dzięki temu stanowi ekologiczny, naturalny i bezpieczny prezent, który będzie towarzyszył maluszkowi przez długie lata. Sprawdź zatem wszystkie dostępne pozytywki dla dzieci w Epinokio.

Jeszcze nie wiesz, na którą pozytywkę się zdecydować? W takim razie koniecznie zajrzyj na nasz kanał na YouTube i sprawdź filmik o pozytywkach dla dzieci:

Pokaż więcej wpisów z Luty 2022

Polecane

pixel